ÕPETUSED JA LAAGRID

Šamanism on inimkonna vanim vaimne viis tervendamiseks ja probleemide lahendamiseks. See on viis, kuidas hoida alal tasakaalu iseendas ning enda ja muu loodu vahel. Kursuste käigus on võimalik õppida šamanismi põhimõtteid ja viise, mida põlisrahavas ja šamaanid kogu maailmas on kasutanud tuhandeid aastaid. Ka Põhja-Euroopas on olemas oma šamaanipärimus ning me kõik oleme inimolenditena võimelised toimima šamaani kombel.
Kursused sisaldavad endas nii teoreetilist kui praktilist osa, mille käigus tutvume traditsioonilise Siberi Hundivaimu “Spirit of Wolf” šamanismi põhimõtetega, elementidega, šamanistliku tervendusega jne. Räägime põlisest traditsioonist ning põhimõtetest ja viisidest. Räägime kuidas looduse- ja kuutsükleid paremini teades paremini oma eluga toime tulla, leida tasakaalu, kuidas ühenduda esivanematega, oma kõrgema vaimuga ja väeloomadega, Maaga ja Taevaga, kuidas luua tulerituaale. Kuidas kasutada sõnaravi, häälimist ja trummimist, kõneleme looduse lugemise oskusest, veidi ka traditsiooniliste sümbolite maailmast. Põline tarkus on tihedalt läbipõimunud kohalike uskumuste, mütoloogia ja traditsioonidega. Teeme ka natuke käsitööd ja omale väeesemeid, tööriistasid, vaimunukku.
Oma väe avamise ja otsingute retkele saab asuda vaid inimene, kes on selleks tõesti valmis. Oled oodatud, kui sind huvitab Siberi iidse ja traditsioonilise Hundivaimu, “Spirit of Wolf” šamanismi tee, soovid oma elu muuta paremaks ning elada loodusega kooskõlas.
Koolitused toimuvad Võrumaal, praktiseerida aitab Mana Ailana Kam, (Spirit of Wolf kogukonna liige, šamaan, tervendaja).
Kui sul tekkis huvi, siis rohkem infot leiad SIIT