Liikmelisus

Šamaani tee järgimiseks on vaja ausat kavatsust ja puhast südant.
Hundivaim jagab teadmisi ja kogemusi. Avab aknad ja uksed, kõnnib mõnikord sinu ees, mõnikord sinu taga, mõnikord sinu kõrval, kuid seda teed mööda käima pead ikka ise. Sa pead ise õppima oma praktikast, kogemustest, vaimust ja elust enesest. Kedagi ei šamaaniks koolitada.
Pole olemas ühtegi sertifikaati, et inimene on šamaan. Ainult vaimud saavad seda otsustada ja Hundivaim saab seda kinnitada.

LIIKMELISUSE NÕUDED

Nõustumine kogukonna põhiväärtustega
– Nõustumine ja arusaamine, et teadmisi kasutatakse eranditult planeedi ja kõige elusa hüvanguks 

Me oleme rahvusvaheline kogukond, distantsilt suhtlemiseks kasutame sotsiaalmeedia kanaleid. Iga liige saab juhatust ja on motiveeritud tegema aasta ringi uue- ja täiskuu rituaale, igapäevaseid praktikaid ja päikesetseremooniaid. Isikliku praktikaga kasvab kogemus pidevalt ja kontakt vaimudega muutub tugevaks. Kogukond on rituaalide ajal ühendatud ja töötab samamoodi.

Kuurituaalide vahel järgnevad edasised juhised erinevatel praktilistel teemadel. Edasijõudnud liikmed aitavad algajaid. Igaüks aidatakse edasi sealt, kus ta seisma on jäänud. Edasised õpetused ja initsiatsioonid on võimalikud isiklikul kohtumisel ja eelseisvatel retriitidel.

Mida liikmed saavad?
 
  • Hundivaimu šamaaniõpetuste täielik baas internetis
  • Küsimused ja vastused vestlusgrupis, kus saate teadmisi mitme šamaani kogemusest
  • Võimalus tervenemisteks ja personaalseteks konsultatsioonideks
  • Šamaanipühitsuse ehk initsiatsiooni võimalus – ainult liikmetele
  • Juhendamine läbi šamaani rituaalikalendri aastaringselt
  • Võrgustike loomine teiste samal teel olevate šamaanidega, rahvusvahelised kontaktid
Liikmemaks üheks aastaks on 160€ või poolaastas 85€.
Liitumiseks tuleb ühendust võtta SOW peakontoriga Austrias meili teel spiritofwolfshamans@gmail.com , tutvustage ennast, oma vaimset tausta, kogemusi ning motivatsiooni liikmeks astumiseks ja õpinguteks. Kasuks tuleb kui oled varasemalt läbinud õpinguid Hundivaimu traditsiooni baasil. Vajadusel aitame tõlkida ja koostada sooviavaldust, samuti anname omapoolsed soovitused.
 
Pärast sooviavalduse ülevaatamist võetakse teiega esimesel võimalusel ühendust.