ÕPETUSED

Täna, selles maailmas on vaja rohkem inimesi, kes oleksid tasakaalus iseenda ja ümbritsevaga, oskaksid ennast ja oma lähedasi paremini toetada ja seetõttu on Hundivaimu traditsiooni šamaanid jagamas ka oma teadmisi ja kogemusi neile kellel on südames kutse ja hinges juhatus.
Kellel vaja, see tuleb ja leiab.

Siit saab alguse üks uus tee, südame tee, armastuse ja tule tee, Siberi Hundivaimu, Spirit of Wolf  valge tee. Siin on võimalus õppida ja praktiseerida šamanismi ning soovi korral minna sügavamale šamaani teele, saada šamaanipühitsused, ühineda kogukonnaga ja aidata teisi oma lähikonnas.

Oled südamest oodatud kui tunned kutset!

Spirit of Wolf

ŠAMAANIKOOLITUS KOGUKONNA LIIKMELE

Kogukonnaliikmete šamaanikoolitus algab kohe pärast seda, kui olete kogukonda vastu võetud. Põhiõpetused on kõigile liikmetele veebis kättesaadavad. 
Te praktiseerite rituaale iseseisvalt, olles ühenduses Spirit of Wolf rahvusvahelise kogukonnaga. Vestlusgrupp on selleks, et saaksite küsimusi esitada ja teised saavad teile vajadusel abiks olla. Esialgu tehakse põhitõed Hundivaimu ja õpetaja abiga selgeks. Mõnikord on võimalus korraldada üks-ühele online tunde kuni 80% allahindlusega liikmetele, samuti veebikursuseid või reaalses elus šamaanikoolitusi.
Kogukonnaga liitumise kohta loe SIIT

HUNDIVAIMU ÕPETUSED EESTIS

Šamaan ja õpetaja Morsuk Kam käib Eestis paar korda aastas õpetusi andmas Arhailiste Traditsioonide Keskuses, nende kursustega on võimalik ühineda, info püüame hoida siin lehel üleval ja tasub jälgida ka FB lehte. Kursused on inglise keeles, võimalusel on olnud eesti keele tõlk.

Samuti on võimalik saada, Siberi Hundivaimu, Spirit of Wolf  traditsiooni õpetusi Eestis koos kogukonna šamaani Mana Ailana Kam-iga, kellele on Hundivaim ja õpetaja Morsuk Kam selle läbi pühitsuse usaldanud. Õpetused toimuvad Võrumaal, Hundikojas.

Šamanism on inimkonna vanim vaimne viis tervendamiseks ja probleemide lahendamiseks. See on viis, kuidas hoida alal tasakaalu iseendas ning enda ja muu loodu vahel. Kursuste käigus on võimalik õppida šamanismi põhimõtteid ja viise, mida põlisrahvas ja šamaanid kogu maailmas on kasutanud tuhandeid aastaid. Ka Põhja-Euroopas on olemas oma šamaanipärimus ning me kõik oleme inimolenditena võimelised toimima šamanistlikul kombel.

Kursused sisaldavad endas nii teoreetilist kui praktilist osa, mille käigus tutvume traditsioonilise Siberi Hundivaimu Spirit of Wolf šamanismi põhimõtetega, šamaani maailmaga, elementidega, šamanistliku tervendusega jne. Kursusel saad teada põlisest traditsioonist, Siberi šamaani maailmast ning põhimõtetest ja eluviisidest. Õpid kuidas looduse- ja kuutsükleid järgides ning teades paremini oma eluga toime tulla, leida tasakaalu, kuidas ühenduda esivanematega, oma kõrgema vaimuga ja väeloomadega, Maaga ja Taevaga ning kuidas luua tulerituaale. Õpid kasutama sõna jõudu, häälimist ja trummimist, lugema ja jälgima loodust kui põlisrahva peamist oraaklit, samuti ka traditsiooniliste sümbolite maailma. Põline tarkus on tihedalt läbipõimunud uskumuste, mütoloogia ja traditsioonidega. Lisaväärtusena saad õppida ja harjutada šamanistlikku, traditsioonilist käsitööd ja meisterdada omale väeesemeid, šamaani atribuute, hinge- ja vaimunukku.
Edasijõudnutel ja pühendunutel on võimalik õppida ka šamanistlikku tervendust.

Oma väe avamise ja otsingute retkele saab asuda vaid inimene, kes on selleks tõesti valmis. Oled oodatud, kui sind huvitab Siberi iidse ja traditsioonilise Hundivaimu, Spirit of Wolf šamanismi tee, soovid oma elu muuta paremaks ning elada loodusega kooskõlas.

ÕPETUSED JA LAAGRID 2024