SAYNA KAM

Sayna Kam2

Sayna Kam

ŠAMAAN/TERVENDAJA

Tervendusrituaalid, õnnistustseremooniad, valge tee avamine, kuurituaalid, sügavad loodusmatkad, teetseremooniad.

Sayna Kam3

Olen lapsest saati olnud ühenduses loodusega, kasvanud metsa serval koos loomade ja lindudega. Täiskasvanuna taas maale oma juurte juurde kolides muutus see side veel sügavamaks.

Tagasi loodusesse ja seeläbi enesesse maandudes ei teadnud ma veel, kuhu see tee mind viib. Tundsin vaid, et muud võimalust ei ole. Tundsin elu kutset. Just kahe sõnaga – elu kutset. Meil kõigil on oma elu kutse ehk hingetee. Ja seni, kuni me sellele astunud ja pühendunud ei ole, seikleme otsimises, mingis seletamatus rahutuses enda sees. 

See kutse ei jõua meieni alati läbi selge eesmärgi ja sihi. Enamasti tunneme enda sees esialgu mingit värelust, kui teeme, maitseme, puudutame midagi, mis meid sinna suunab. Ja siinkohal ongi oluline usaldada, mitte otsida selgeid eesmärke. Lihtsalt astuda samm-sammult lubades sisemisel kompassil igas hetkes näidata suunda.

Minu suund on olla teenistuses. Šamaan. Aidata, toetada, hoida ja tervendada emakest Maad ja kõiki, kes sel teel minuni jõuavad. Olla puhtas ühenduses ning jagada seda ühtsuses ja armastuses Valgel teel. 

Suure austusega võtsin esimesel initsiatsioonil vastu Hundivaimu traditsioonist šamaaninime Sayna Kam – Ürgema, Suur ema, Universumi ema, kellest sünnib kõik.

Mida sulle pakun:

Viin läbi šamanistlikke tervendusrituaale, õnnistustseremooniad (nt lapse sünd, abielu pühitsus, uus kodu), valge tee avamist (sinu hingetee) ja igakuiseid kuuloomise ning täiskuu tulerituaale, kuhu saab liituda. Lisaks juhatan sind loodusesse, kuid mitte pelgalt matkama, vaid sügavamalt ühenduma. Taasühenduma. Teen ka teerituaale nii 1:1 kohtumisel kui suurematele ringidele. Askeldan ja võtan vastu Eestimaa südames Väe talus ning ka Otepää küngaste vahel Lõuna-Eestis.

Kontaktid:
E-post: kristine.poldver@gmail.com
FB @Väe
Insta: @vaetalu