AK ARJAANA KAM

Ak Arjaana Kam

Ak Arjaana Kam

ŠAMAAN/TERVENDAJA

Šamanistlik tervendamine, energeetiline puhastamine, väestamine ja õnnistamine. Kuu loomise ja Täiskuu tulerituaalid. Valge Tee avamine. Südame tee. Oma rütmi leidmine. Väelooma leidmine. Hingeosade tagasitoomine, õnnistustseremooniad.

13

Tere!  Olen Hundi Vaimu šamaan.

Minu nimi on Ak Arjaana Kam, mis tähendab valget pühade veeallikate valvurit. Minu šamaaniolemus on tihedalt seotud eluvoolude, tunnete vaba harmoonilise voolavusega. Nende meisterliku käsitlemisega. Minu loomulik instinkt on harmoonia loomine ja harmoonilise tee leidmine igasugustes situatsioonides, eriti rasketes ja konfliktsetes olukordades.

Minu naiselik, ürgne Vägi, minu intuitsioon ja selgeltnägemine tuleb tihedast sidemest Kuuga. Minu keskne punkt on sügavate vete rahu, kus eluvool kohtub südames ja leiab väljenduse südame kaudu.

Oma õpetaja, Šamaan Morsuk Kam`i juhendamisel alustasin šamaanitöö praktiseerimist 2021 aastal. Morsuk Kam` i, Tuva – Hakassia traditsiooni õpetused on minus elustanud ühendused kohalikust keskkonnast kasvanud šamanismiga, tervendava šamaanitöö printsiipide ja oskustega.

Olen saanud HundiVaimu traditsiooni järgi Valge Tee pühitsuse ning initsiatsioonid seda teed kõndida. See on minu südame tee ning olen tänulik Vaimude juhatuse eest käia seda rada.

Oma Õpetajate ning enda kogemuste toel tunnen aina suuremat sidet  ja kutset loodusega koos olemiseks.  Omas rütmis kutsuvad mind endaga kohtuma Tervendusallikad, Hiie-ja Väepaigad. Ajapikku kogunenud praktilised teadmised  Vaimumaailmaga suhtlemiseks aitavad hoida tasakaalu Armastava Südame, Puhta  Meele ning  Väeka Keha vahel.

Öeldakse, et šamaan on „haavatud“ tervendaja. See tähendab, et ta on ise enda raskeid probleeme tervendada osanud ning omandanud seeläbi võime mõista ja aidata neid ka teistel lahendada.

Spirituaalsete otsingute rajale sattusingi oma elus ja tervises keerulistele olukordadele lahendust otsides. Vaim juhatas mind erinevate šamaanide ja õpetajate juurde.

Alustasin oma rada 24 a tagasi Sergei Strekalovi / Ajurk`i ja Tõnu Talimaa / Aia-Kha juhendamisel Carlos Castaneda maailma praktikaid tundma õppides ja praktiseerides. Läbisin enesearenduslikke laagreid, retriite 5a jooksu Uuralites, Karpaatides, Venemaal,  Lätis, Eestis. See kujundas tervikliku ja süsteemse enese sise-ja välismaailma tunnetuse.

Arutam Ruyman, šamaan Ecuadorist – tema juures ennast taimedega tervendamas käies, hakkasin aru saama taimemaailma olemusest.

Olen otsinud ja leidnud vastused enda jaoks järgnevatele küsimustele.

Kas olen oma igapäevasesse rutiini kinni jäänud? Tunnen, et ei tea, kuhu minna ja mida teha?

Kas olen kaotanud oma eesmärgi?  Mida ma tulin oma elus tegema?  Kas tulin selleks et saada paremaks inimeseks, et tervendada oma südant  ja teadvustada oma olemust?

Kui sinagi otsid vastust neile küsimustele, siis saan toetada sind vastuste leidmisel.

Pakun erakonsultasioone ja šamaanitööd teemadel:

  • Šamanistlik tervendamine
  • Elukoha, kodu energeetiline puhastamine, väestamine ja õnnistamine.
  • Kuu loomise ja Täiskuu tulerituaalid.
  • Valge Tee avamine.
  • Südame tee. Oma rütmi leidmine.
  • Väelooma leidmine. Hingeosade tagasitoomine.
  • Õnnistustseremooniad (abielu pühitsus, lapse õnnistamine/väestamine läbi Õhu, Tule, Vee ja Maa elementide.)

Kontaktid:
www.shamanworld.ee
E-post: terje1@terviklik.ee
https://www.facebook.com/terje.parts/
https://www.facebook.com/vaeratas/
https://www.facebook.com/groups/4223980307722657