ADISA KAM

Adisa Kam

Adisa Kam

HUNDIVAIMU ŠAMAAN

Kuurituaalid, Valge Tee avamine, teeringid, emade toetamine, nõustamine, laste toetamine

Adisa Kam_

Olen nõustaja, šamaan, naine, ema, õpetaja. Olen pühendunud ühenduste taasloomisele, et luua kooskõlas elamine elujõuvoolu ja kõige ümbritsevaga. Šamanistlik maailmavaade ja meetodid on aidanud mind ennast leida kaotatud ühendused ja jõuda oma eluülesandeni. Kõik, mida oma töös kasutan, olen ise praktikas kogenud.

Inimolemus ja inimese arengu toetamine on pakkunud mulle alati huvi. Võimalus selles vallas kasvada ja avastada on pakkunud mu oma kuus last. Olen töötanud nii lasteaias kui koolis õpetajana. Olen õppinud Human Design ja Holistika Instituudis. 

Lapsena õppisin tundma loodust, elemente ja vabadust. Minu loomulik olemus sai vabalt kujuneda, kuna veetsin enamuse ajast looduses ning mulle võimaldati palju vabadust ilma, et oleksin pidanud käima lasteaias või minema liiga vara kooli. Ka töö taimedega on olnud minu elus varasest noorusest.

Šamanism on olnud loomulik jätk, mis ühendab kõik minu eelnevad elukogemused. Šamanistlik eluviis on aidanud mul läbi enesetervenduse leida viise teiste toetamiseks ja õpetanud elama harmoonilises ühenduses enda ja ümbritsevaga. Oma õpetajalt Morsuk Kamilt olen saanud šamaaninime Adisa Kam, mis tähendab õnnistust. Minu töö sisuks on töötamine eluülesandega ja sihiga ning õnnistamisega.

Pakun Sulle:

☆ Eluülesande ja kutsumuse leidmine.
Kohtumine koosneb vestlusest, vajadusel Human Designi kaardi vaatlusest, ValgeTee avamisest. Kohtumise juurde kuuluvad ka praktilised nõuanded edaspidiseks rakendamiseks.

☆ Väestav nõustamine.
Aitan Sul ühenduda energiaallikatega ning luua parema elujõuvoolu endas, saada selgus, leida endas vastuseid. Vajadusel oraakel. Tule üksi või mitmekesi.

☆ Šamanistlikud teering energiakeskuste tasakaalustamisega ja oraakliga.
Teerännakul kasutan puerh teed. Teerännak aitab endasse tulla, tasakaalustada, leida vastuseid küsimustele ning rahustada. Teerännaku juurde kuulub ka šamaanitrummiga energiakeskuste tasakaalustamine ning tulevikusuundade vaatlemine.

☆ Tulerituaal. 
Tulerituaal on füüsiline tegevus sisemise muutuse loomiseks. Tulerituaali on hea teha uue suhte, uue eluetapi, uue algatuse tähistamiseks, muutuse loomiseks ellu.

☆ Õnnistusrituaal Elementidega.
Pidulik ja ilus rituaal õnnistamaks abielu, last, kodu, maad. Sobib ka lapsele nime andmise puhul.

☆Hoian naisteringe, kus jagan praktilisi šamanistlikke teadmisi igapäevaelus kasutamiseks ja praktikaid. Pakun puerh teed. Lisaks näputöö.

Kontaktid:

www.jaanikaadisa.ee
E-post: jaanika.adisa@gmail.com 
Insta: @adisa_kam