SHAMANISMI PÕHIMÕTTED JA ALUSTALAD, HUNDIVAIMU VALGE TEE

Šamanism on inimkonna vanim vaimne viis tervendamiseks ja probleemide lahendamiseks. See on viis, kuidas hoida alal tasakaalu iseendas ning enda ja muu loodu vahel. Algkursuse käigus õpime šamanismi põhimõtteid ja viise, mida põlisrahavas ja šamaanid kogu maailmas on kasutanud tuhandeid aastaid. Ka Põhja-Euroopas on olemas oma šamaanipärimus ning me kõik oleme inimolenditena võimelised toimima šamaani kombel.
Koolitus toimub seitsmel korral, esimene kord toimub 4. novembril 2023. Kursus sisaldab endas nii teoreetilist kui praktilist osa, mille käigus tutvume traditsioonilise Hundivaimu šamanismi põhimõtetega, räägime ka Põhjala ja meie oma põlisest traditsioonist ning loodusravi põhimõtetest ja viisidest. Räägime kuidas loodusega koos paremini oma eluga toime tulla, leida tasakaalu, kuidas kasutada taimeravi, sõnaravi, häälimist ja trummimist, kõneleme looduse lugemise oskusest, veidi ka traditsiooniliste sümbolite maailmast. Põline tarkus on tihedalt läbipõimunud kohalike uskumuste, mütoloogia ja traditsioonidega. Teeme ka natuke käsitöö ja omale väeesemeid, tööriistasid.
Oma väe avamise ja otsingute retkele saab asuda vaid inimene, kes on selleks tõesti valmis. Oled oodatud, kui sind huvitab iidse ja traditsioonilise Hundivaimu šamanismi tee, Põhjala traditsioonid ning kes soovivad endale kõrva taha panna teadmisi loodusega kooskõlas elamise põhimõtetest.
Kui sul tekkis huvi, siis rohkem infot leiad siit: Mana Hundikoda – õpetused

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga